Procedury medycyny estetycznej

Działanie gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Głównym celem medycyny estetycznej jest poprawienie jakości życia pacjenta pod kątem jego wyglądu. Umożliwia wyeliminowanie wszelkich niedoskonałości o różnym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia z własnego wyglądu. Medycyna ta jest dzisiaj jedną z najszybciej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Główne przyczyny tegoż trendu znajdujemy głównie we wzrastającej świadomości kobiet, które coraz bardziej uzmysławiają sobie, że upływający czas jest niestety nieuchronny, ale jego tempo zależy w wielkiej mierze właśnie od nas. W przeciwieństwie do zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, medycyna estetyczna ma przede wszystkim na celu spowolnić maksymalnie, a częstokroć trochę cofnąć szybko upływający czas. Dodatkowo ingerencja medycyny estetycznej w wygląd jest całkowicie naturalna, pacjentka ma wyglądać młodziej, niemniej jednak nie przez naciągniętej nienaturalnie skórze ale wskutek wykonanych zabiegów powodujących efekt „wypoczętej buzi”.

Medycyna estetyczna proponuje zakres różnych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia a także maksymalnym ujędrnieniu skóry (przede wszystkim twarzy, niemniej jednak i stóp czy też dłoni), zminimalizowania/wypełnienia wszelkich zmarszczek i bruzd, wypełnienia kości policzkowych, doliny łeż, zmniejszenia worków pod oczami, poprawa kształtu oraz owalu buzi, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie blizn powstałych w wyniku trądziku/ wszelkich blizn pooperacyjnych, spłycenia cellulitu i rozstępów/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania ust;
zwężenia poszerzonych porów skóry, zamknięcia rozszerzonych porów skórnych,
redukcji nadpotliwości, usunięcia estetycznego znamion, tatuażu, rumienia/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia objawów trądziku różowatego; zniwelowanie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień, wygładzenie bruzd oraz nierówności skóry. Odpowiednie preparaty, o stężeniu znacznie wyższym aniżeli dostępne w najpopularniejszych kremach czy w gabinetach kosmetycznych powodują znaczną poprawę nie tylko wyglądu, ale także napięcia oraz wypełnienia skóry na całym ciele. Bardzo istotne są tutaj głównie 2 aspekty dla każdego pacjenta: na pierwszym miejscu bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji niejednokrotnie z różnymi zabiegami chirurgicznymi oraz dodatkowo brak potrzeby ograniczenia aktywności – absolutnie nie ma w tej kwestii potrzeby hospitalizacji. Spora większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach które mają nieinwazyjny charakter natomiast są one bardziej zaawansowane oraz niewątpliwie działają na głębsze warstwy skóry aniżeli zwykła kosmetologia. Znacząca większość osób posiada blizny po przebytym trądziku – niemiłą pamiątkę po okresie dojrzewania, którą często maskujemy bardzo grubą warstwą podkładu i dopiero wtedy możemy się radować nieskazitelnie gładką cerą. Szukając drogowskazu powrotu do gładkiej skóry odkrywamy możliwości, które proponuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz znakomitym sposobem do uzyskania nieskazitelnej cery poprzez spłycenie tego typu blizn.

Działania medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna umożliwia również bezpieczne bezpieczne zabiegi: botox szczecinusuwanie blizn szczecin przy użyciu bezpiecznych żeli wypełniających. Efekty powiększania ust są widoczne od razu po przeprowadzeniu zabiegu, który trwa od kilku do parunastu minut. Zadowalające efekty powiększania ust potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Gabinet Medycyny Estetycznej Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Botox Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *