Jakie są opinie o giełdzie BitBay.

Giełda Bit-Bay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji o BitBay.net znajdziesz pod tym linkiem: 

Nowa giełda BitBay 3.0

Nowa odsłona giełdy Bitbay została wykonana z myślą o traderach, dla których liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Ażeby podołać ich oczekiwaniom nowa odsłona Bitbay pozostała zoptymalizowana oraz zróżnicowana o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty szybkie.

Bit Bay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od stworzenia naszego samotnego konta. Przechodzimy na stronę giełdy – bitbay.net Następnie klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została wielce uproszczona. Na wstęp wystarczy dostarczyć adres email.

Po sekund na kopnięty poprzez nas adres email otrzymujemy adnotację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Później pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W formularzu serwujemy wybrany poprzez nas login jak i motto, a także Pin do infolinii, który będzie należyty w toku kontaktu z biurem obsługi petenta.

„Przechodzimy następnie do kokpitu porządkowego programu. Zanim tymczasem zapoznamy się z możliwościami jakie nam oferuje, zwróćmy uwagę na nowinę, która widnieje na żółtym tle, na górze ekranu. Przypomina ono, że nasze konto nie zostało nawiasem mówiąc zweryfikowane. Weryfikacja konta jest wiążąca po przewinieniu przydziału wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Ażeby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony odsyłacz „Zweryfikuj własne konto”.

Wnosimy się do formularza dostrzegalnego na położonym poniżej obrazku.

Wycena polega na potwierdzeniu naszej identyczności na podstawie załączonego dokumentu. Może stać się nim argument osobisty, prawko bądź paszport. Ponadto nieodzowne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez przysłanie skanu jakiegokolwiek rachunku za przykładowo. prąd/telefon, na którym widnieje dostarczony poprzez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

Bit Bay zapewnia możliwość również założenie konta służbowego. Konta firmowe zostały przyszykowane z mniemają o użytkownikach, którzy prowadzą osobistą aktywność oszczędnościową i chcieliby być w stanie tradowania i krążenia środkami służbowymi. Wszelakie faktury będą dopiero przedstawiane automatycznie na dane przedsiębiorstwa.

Wpłata na BitBay

Z ostatecznego, pionowego menu po lewej stronie wyselekcjonujmy opcję „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z ergonomicznej możliwości ekspresowej wpłaty, urzeczywistnianej dzięki współpracy Bitbay z operatorem wpłaty Cashbill.pl. Prowizja od transakcji to wyłącznie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w biegu plus minus 1 godziny. Poza tym, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego jak i wpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do pobrania na stronie Bitbay).

Jeśli chcemy zasilić nasze konto odpowiednią sumą Bitcoinów, uruchamiamy portfel do obsługi z którego w obecnej chwili korzystamy (wszystko co się tyczy portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ścielemy odpowiednią ilość Bitcoinów na podany na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to uformowany przez serwis Bitbay pojedynczy adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który wnikać będą wszelkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego tudzież odpowiedniego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej płatności. Innymi słowy, że wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej płatności może trwać (w współzależności od jarzma sieci) od niewielu do kilkudziesięciu minut.

Po tym terminie nasze saldo powiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z rozstrzygającego menu po lewej stronie preferujemy alternatywę „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta wyraźny jest także w górze ekranu. Nie ulega kwestii, na naszym koncie pojawiły się na pewno Bitcoiny, a zatem możemy dokonać dzisiaj naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu koronnym klikamy na pozycję „Giełda”.

Na górze ekranu występuje modyfikowane menu, gdzie ujmujemy jaki rynek nas interesuje. Możemy wymieniać Bitcoin a także Litecoin na trzy osiągalne kasy – Pln, Eur i Usd. Na dodatek, platforma Bitbay proponuje także możliwość wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeczytać trzy koronne skompilowania, na które zwracać będziemy zadziwiającą uwagę:

Oferty skupu (BID) – wszelkie w obecnej chwili wystawione propozycje eksploatatorów serwisu, w których to sylabizują oni swoją filozofię do zakupu określonej ilości Btc za oferowaną poprzez siebie opłatę.

Propozycje wyprzedaży (ASK) – a co za tym idzie sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy zakomunikują tutaj, że mają określoną ilość Bitcoinów, które potrzebują przekazać, pod warunkiem aczkolwiek zdobycia za nie zadeklarowanej poprzez siebie wartości.

Zeszłe transakcje – wykaz najświeższych transakcji ziszczonych między użytkownikami serwisu (w prawym szczytnym rogu)

Propozycje skupu posortowane są według kursu dla transakcji od największej do najniższej, zaś propozycje odsprzedaży, wedle tej samej strategie, jednak poczynając od wartości najmniejszej.

Jak dokonać zakupu bitcoin?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

W jaki sposób zrobić wypłatę z giełdy Bit-Bay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Szczere opinie o giełdzie BitBay.

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinia BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: opinie bit bay

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *